Call centrum
02 4445 7777
Po-Pia: 9-18:00, Sob: 10-13:00

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

Archív správ

Aktuality

[Jesenný výpredaj od Ryanairu je tu!]
18.09.2019
Jesenný výpredaj od Ryanairu je tu!

Írska nízkonákladová spoločnosť Ryanair spustila jesenný výpredaj leteniek z bratislavského letiska Milana Rastislava Štefánika do viacerých európskych destinácií.

viac
[Skvelá novinka: Do Petrohradu už víza nepotrebujete!]
16.09.2019
Skvelá novinka: Do Petrohradu už víza nepotrebujete!

Rusko od 1. októbra zrušilo pre občanov Slovenskej republiky povinnosť vybavovať klasické drahé víza.

viac
[Na letisku v Piešťanoch už festivaly nebudú, prioritou sú lety]
11.09.2019
Na letisku v Piešťanoch už festivaly nebudú, prioritou sú lety

Letisko Piešťany bolo dlhé roky miestom, ktoré si ľudia spájali s obľúbeným Festivalom Grape. Kvôli zvýšenému nárastu leteckej dopravy na letisku si však organizátori budú musieť nájsť iné miesto.

viac
[V zime do tepla! Letenky do Eilatu od 39 €]
09.09.2019
V zime do tepla! Letenky do Eilatu od 39 €

Izrael sa posledné roky stáva obľúbenou destináciou pre množstvo turistov. Dôvodom sú, okrem iného, aj cenovo dostupné letenky.

viac
[Južná Kórea na jeseň už od 299€!]
04.09.2019
Južná Kórea na jeseň už od 299€!

Do hlavného mesta Soulu bude z Budapešti lietať poľská letecká spoločnosť LOT.

viac

Ako sa dostať z letiska v Sydney?

amsterdam---schiphol-_36_.jpg

V Sydney sa nachádza letisko Kingsford Smith. V nasledujúcich riadkoch prinášame základné informácie o letisko a o doprave z neho a naň.

Kingsford Smith je medzinárodné letisko v Sydney, ktoré má tri terminály. Nachádza sa cca. 9 km južne od Sydney. V príletovej hale T1sa nachádza informačná tabuľa, ktorá poskytuje turistom informácie o ubytovaní, výletoch a iných zaujímavostiach Sydney. Informácie o príletoch a odletoch a o letisku ako takom poskytuje tzv. zlatý ambasádor, ktorý sa nachádza vo všetkých letiskových častiach, a tiež v príletovej a odletovej hale.

Delivery Address
The Ulm Building
1 Link Rd
Sydney International Terminal
NSW 2020

Postal Address
Locked Bag 5000
Sydney International Terminal
NSW 2020

Phone: +61 2 9667 9111 (7 Days)
Fax: +61 2 8338 4919

Webová stránka: http://www.sydneyairport.com

Dopravu medzi jednotlivým terminálmi zabezpečuje letisková linka.

Z letiska do centra mesta sa najlepšie dostať vlakom či autom. Vlakové zastávky nesú aj pomenovania podľa jednotlivých terminálov – Domestic Terminal a International Terminal.

 

Ako sa dostať z letiska a na letisko:

AUTOM

Pri ceste autom sa treba držať dopravných značení. Aktuálne mapy a popis dopravy k letisku z rôznych častí Sydney nájdete na webovej stránke letiska. Na letisku nájdete tri parkoviská. Pri termináli T1 sa nachádza parkovisko pred príjazdovou halou, potom sa tu nachádza poschodové parkovisko a aj parkovisko pre dlhodobé parkovanie. Parkovisko pre dlhodobé parkovanie sa nachádza v blízkosti heliportu. Na letisku si možno prenajať auto od spoločností Avis, Budge, Europcar, Hertz, Red Spot či Thrifty. Autá si možno objednať vo viacposchodovom parkovisku.

VLAK

Železnica Airport Link spája medzinárodný terminál (T1), národný terminál (T2), Qantas terminál (T3) s centrom Sydney a jeho predmestiami. Stanice vlaku sa nachádzajú pri všetkých termináloch. Cesta do Sydne Town Hall trvá približne 13 min. Lístky si môžete rezervovať cez web.

AUTOBUS

Existujew prepravca The Kingsford Smith Transport Sydney Airporter hotel bus, ktorý vás dopraví ku každému hotelu a hostelom v štvrti Kings Cross, ale tiež do oblasti Darling a blízko mestského centra.
Existuje viacero spoločností, ktoré prevádzkujú dopravu medzi letiskom a väčšinou predmestí mesta. Lístok si treba rezervovať vopred.

TAXI

Ako na väčšine letísk, aj pred tým sydneyským sa nachádza stanovisko taxíkov, kde si možno odvoz objednať. Cesta trvá približne 30 min. 

 

CK MALKO POLO, s.r.o. prevádzkovateľ portálu letenky.sk nezabezpečuje služby dopravy z letiska a na letisko. Uvedené informácie majú len informatívny charakter.

Vyberte si lacné letenky do Sydney:« späť

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent